Ana Sayfa l Site Haritası  l English

Prefabrik Kafetarya Binası

Prefabrik Kafetarya Binası

NiceHome Prefabrik Ev

NiceHome Prefabrik Ev

Prefabrik Dubleks Evler

Prefabrik Dubleks Evler

Tek Katlı Prefabrik Ev

Tek Katlı Prefabrik Ev

NiceHome Lüks Konut

NiceHome Lüks Konut

Prefabrik Ofis Binası - İş Merkezi

Prefabrik Ofis Binası - İş Merkezi

Tek Katlı Prefabrik Evler

Tek Katlı Prefabrik Evler

Prefabrik Ofis Binası - Şantiye Binaları

Prefabrik Ofis Binası - Şantiye Binaları

Prefabrik Şantiye Binaları

Prefabrik Şantiye Binaları

Konteyner, Çok Katlı Konteynerler

Konteyner, Çok Katlı Konteynerler

Kurucumuz Mehmet DÜLGER 1975 yılında EAS Akü  fabrikasında iş hayatına başladı. 1976-1978 yıllarında treyler ve şase üstü imalatı yapan Büyükdere Borankay firmasında, 1978-1982 yıllarında treyler imalatı yapan Tırsan Treyler firmasında bulundu.

1983 yılında İstanbul Kartal'da 45 m2 lik küçük bir atölyede Römorksan Treyler Römorkları San. ve Tic. adı altında bir şahıs firması olarak treyler üretimine başlamıştır. Bu sürec zarfında 1986 yılına kadar Tırsan Treyler firmasına da fason üretim gerçekleştirmiştir.

1987 yılına gelindiğinde iş değişikliği yaparak ve şahıs firmasının ünvanını da Dülger Metal Prefabrik Yapılar İnş. San. ve Tic. şeklinde değiştirerek bugünkü prefabrik yapılar sektörüne geçiş yapılmıştır.

1994 yılında Dülger Metal Prefabrik Yapılar İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla şirketleşen firmamız bu tarihten itibaren hızla büyümeye ve ilerlemeye başladı. 1997 yılından sonra halen bulunduğu İstanbul Pendik'teki tesislerinde üretimini devam ettirmektedir.

DÜLGER PREFABRİK bugün 8000 m2 lik entegre tesisinde Türkiye'nin dört bir köşesinden Afrika'nın en ücra köşelerine kadar A'dan Z'ye hafif prefabrike yapılar üretip kurmaktadır.

2001 yılında otomatik Cnc makinaları bünyesine katarak üretim kapasitesini ve dışa bağımlılığı azaltan Dülger Prefabrik, 2010 yılına kadar tesislerine katmış olduğu son model ve otomatik makinalar ile bugün neredeyse hiçbir yarı mamulünü dışarıdan almamaktadır.

2006 yılında ISO 9001:2000 Kalite belgesini alarak başarılarını Avrupa standartlarına taşıdı.

2008 yılında NICEHOME isimli konut üretim markasını oluşturdu ve bu markayla piyasaya ekonomik ve kalıcı konutlar sundu. NICEHOME da geliştirdiği yenilikleri NICE-CON ile konteyner üretimine, NICE-OFFICE ile endüstriyel yapılar üretimine aktardı.

2009 yılında  ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001 belgelerini alarak kurumsal yapısını daha da güçlendirdi.

2010 yılı sonlarına doğru ürettiği panel kapılar, mutfak dolapları, banyo dolapları ve pvc doğramalarını piyasaya  ZAHARA markasıyla  sundu.

Tüm üretim ve montaj faaliyetlerini kendi bünyesinde gerçekleştiren Dülger Prefabrik, bugüne kadar yaptığı işler neticesinde sektörünün marka isimlerinden birisi halinde geldi.

Dülger Prefabrik, İSTANBUL SANAYİ ODASI, İSTANBUL TİCARET ODASI, İHRACATÇILAR BİRLİĞİ, TUSKON, MARİFED, İVİAD üyesidir.


           

 

Prefabrik Evler | Prefabrik Ev Fiyatları | Prefabrik Yapılar | Prefabrik | Prefabrik Ev Modelleri | Prefabrik Villa | Çelik Evler | NiceHome Konut | Konteyner | Prefabrik Ofis Binaları
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.
İş bu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan Dülger Prefabrik  sorumlu tutulamaz.
© Copyright Dülger Prefabrik Ltd. Şti.  Tüm hakları saklıdır.